Zapraszam Państwa na sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne w specjalnie przystosowanym dla najmłodszych modeli w studio fotograficznym. Profesjonalne podejście i duże doświadczenie fotografa prowadzącego studio fotografii noworodkowej i dziecięcej w Strzelcach Krajeńskich i okolicach. Sesje dziecięce można dowolnie konfigurować, łączyć ze sobą i dostosowywać do swoich potrzeb, oczekiwań i budżetu.

Sesja noworodkowa – Cena: od 350 zł, (noworodek od 14 do 30 dnia po urodzeniu dziecka – sesja w studio, czas trwania sesji do 3h (z karmieniem, przewijaniem). Podczas sesji noworodkowej przygotowuję 3 stylizacje, wykonuję zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z mamą/tatą/rodzicami, po zakończeniu sesji noworodkowej otrzymujecie Państwo 15 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Możliwe jest zamówienie większej ilości stylizacji, większej liczby ujęć, zdjęcia z rodzeństwem, zdjęcia (w cenie 20 zł za ujęcie) oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu.

Sesja noworodkowa z fotoalbumem – Cena: 500 zł, sesja w studio, czas trwania sesji do 4h (z karmieniem, przewijaniem i tuleniem maluszka). Podczas sesji noworodkowej przygotowuję 3 stylizacje, wykonuję zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z mamą/tatą/rodzicami, po zakończeniu sesji noworodkowej otrzymujecie Państwo 20 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD oraz specjalnie zaprojektowany wysokiej jakości fotoalbum o wymiarach 20×20 cm składający się z 5 rozkładówek (jedna rozkładówka to lewa i prawa strona albumu).

Sesja noworodkowa wyjazdowa – Cena: 450 zł (noworodek, niemowlę), sesja w mieszkaniu rodziców, obejmuje reportaż z życia rodziny pełen naturalnych kadrów, zdjęcia dziecka w jego naturalnym otoczeniu, czas trwania sesji do 2h (z karmieniem, przewijaniem i tuleniem maluszka). Podczas sesji lifestyle otrzymujecie Państwo 15 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Możliwe jest zamówienie większej ilości ujęć, odbitek w innym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu.

Sesja niemowlęca – Cena 300 zł, sesja w studio, czas trwania sesji do 2h (z karmieniem, przewijaniem i tuleniem maluszka). Po zakończeniu sesji niemowlęcej otrzymujecie Państwo 15 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Możliwe jest zamówienie większej ilości stylizacji, większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu.

Sesja rodzinna lub sesja starszych dzieci | Sesje dziecięce i rodzinne w prezencie – Cena 400/450/500 zł, sesja w studio lub w plenerze lub w mieszkaniu rodziców, domowy ogródek, park, plac zabaw, Family Park lub inna wspólnie ustalona lokalizacja, czas trwania sesji do 2h, po zakończeniu sesji rodzinnej otrzymujecie Państwo 20/25/35 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Podczas sesji wykonuję zdjęcia dziecka, zdjęcia rodzinne, zdjęcia dziecka z mamą/tatą/rodzicami/z rodzeństwem. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu.

Sesje okolicznościowe podczas: chrztu, pierwszego roczku dziecka, dziecięcych przyjęć urodzinowych i imieninowych oraz reportaż w dniu pierwszej komunii świętej. Ceny sesji okolicznościowej od 350 pln.

Dodatkowe ujęcia w cenie 20 zł/1 szt
odbitka na papierze fotograficznym 15 x 21 cm – 3 zł
odbitka na papierze fotograficznym 20 x 30 cm – 8 zł

Sesje wyjazdowe: dojazd do 30 km od miejsca zamieszkania fotografia GRATIS.

Zdjęcia – zgoda rodziców
Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia pozwalają mi prezentować twórczość jako portfolio i promować moją działalność fotograficzną. Przed sesją dziecięcą ustalam z rodzicami czy kilka wybranych zdjęć może znaleźć się na mojej stronie www i podpisuję umowę w tym zakresie: zgoda rodziców na umieszczenie zdjęć dziecka na stronie internetowej. Jeśli nie życzycie sobie Państwo na umieszczenie zdjęć dziecka na mojej stronie, proszę o taką informację podczas umawiania się na sesję.