fota

O Mnie

Nazywam się Jarek Herberg i jestem fotografem, moją specjalizacją jest fotografia ślubna, a właściwie reportaż ślubny oraz artystyczne zdjęcia ślubne w plenerze.

Towarzysząc parze młodej w szczególnym dla nich dniu, staram się wykonać zdjęcia ślubne, które będą oddawały klimat i atmosferę wyjątkowego wydarzenia.

Fotografia ślubna to moja pasja, sposób na życie, coś co chcę po sobie zostawić. Mam 30 lat i przez szkło obiektywu widziałem już radość, smutek, łzy, euforię, cud. Nie ważne czy jestem szatynem, blondynem, lubię rock czy pop. Moje zdjęcia ślubne mają mówić za mnie.

Wypracowałem własny styl pracy, który sprawia, że młoda para czuję się wyjątkowo i mam nadzieję wyjątkowy jest też efekt mojej pracy. Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia ślubne które dla Was wykonam będą bezcenną pamiątką na całe życie.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Używam dwóch aparatów oraz stało ogniskowych obiektywów, które w pełni dają radość fotografowania. W sposób charakterystyczny podkreślają piękną plastykę i światło obrazu fotograficznego.

Fotografia a przede wszystkim Fotografia Ślubna wymaga pełnego zaangażowania i to macie w prezencie zawsze od Autora tej, że strony.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z moich usług.

Jarek Herberg